Protetika Plzeň s.r.o.

 

 

Jsme firma s dlouholetou zkušeností v oboru ortopedické protetiky. Už od první světové války se staráme o lidi s tělesným postižením. V roce 2005 jsme rozšířili svoji činnost a začali jsme působit v oblasti dentálního trhu. Zajišťujeme prodej dentálních materiálů a přístrojů do zubních laboratoří, pořádáme odborné semináře i praktické školení nejen v ČR.

Od roku 2005 jsme přímým prodejcem a dovozcem firmy SHERA GmbH do ČR. V roce 2013 jsme získali zastoupení pro ČR firem CREATION-Willi Geller a MVK-line GmbH. 

Začátkem roku 2014 jsme získali přímé zastoupení firmy Pressing Dental pro ČR a Slovensko. Firma Pressing Dental se zabývá více než 20 let vývojem a výrobou termoplastických materiálů pro zubní náhrady.

Od června 2014 přímo zastupujeme v ČR firmu Zubler GmbH. Německá firma Zubler GmbH vyrábí velmi kvalitní a technologicky vyspělé přístroje pro zubní laboratoře - kromě jiných zejména presovací a vypalovací pece na keramiku.

SEO quick hot text Vážení zákazníci, navštívili jste internetové stránky obchodu Zlatnictví u kostela Rokycany. Nabízíme komplexní zlatnické a hodinářské služby, servis a odborné poradenství při výběru. Jsme připraveni splnit Vaše náročná přání a poskytnout vám maximum z našich bohatých zkušeností. Vážení zákazníci, navštívili jste internetové stránky obchodu Zlatnictví u kostela Rokycany. Nabízíme komplexní zlatnické a hodinářské služby, servis a odborné poradenství při výběru.